Dátum: 2021 augusztus 5. (csütörtök) | Krisztina

UTE Labdarúgó szakosztályi információk

Vezetőség

Polyák Attila

Akadémia igazgató

 

Szervezési osztály

Szabó Attila

Operatív vezető

Tóth Brigitta

Technikai vezető

Bihaminé Winter Beatrix

Adminisztrációs munkatárs

 
Gyöngyösi Attila

Sportanimátor, Bozsik egyesületi vezető - Óvodai - iskolai program

 

Talent program

Programvezető

Takács Gábor

 

Akadémiai szekció

Rácz György

Vezetőedző - U19

 
Hornyák Ádám

Scout, Pályaedző - mindegyik U19

 

Bordán Csaba

Szekcióvezető, vezetőedző - U16-19, U17

 
Cserpák Dániel

Pályaedző - U17-16

 
Erős Károly

Vezetőedző - U16

 

Pre-akadémiai szekció

Somogyi Krisztián

Vezetőedző - U15

 
Käfer Zsombor

Vezetőedző - U14

 
Czerman Márk

Pályaedző, futsal vezetőedző - U15-14 felnőtt

 
Szilvási László

Vezetőedző - U13

 

Szél József

Szekcióvezető, vezetőedző - U12-U15, U12

 

Lettner Lóránt

Pályaedző - U13-12

 

Gyermek szekció

Privigyei Ádám

Vezetőedző - U11

 
Kiss Zoltán

Szekcióvezető, vezetőedző - U6-11, U10

 
Szentmihályi Gergely

Pályaedző - U11-10

 
Tarczali Viktor

Vezetőedző, Match-meeting felelős - U9 Lila

 
Mészáros Zsolt

Vezetőedző,pályaedző - U9 Bozsik, U9 Lila

 
Szarvas Ákos

Vezetőedző - U8 Lila

 
Kékesi Márk

Vezetőedző, pályaedző - U8 Bozsik, U8 Lila

 
Kovács Béla

Vezetőedző - U6, U7

 
Rosta Levente

Vezetőedző, pályaedző - U6-7 e, U6, U7

 

Grassroots szekció

Szuhai Attila

Szekcióvezető, vezetőedző, pályaedző - U10-16 Gr., U10, U12

 
Cseh András

Vezetőedző, pályaedző - U16-17

 

Mico Marijic

Vezetőedző - U14, U15

 
Triff Gergő

Vezetőedző, pályaedző - U13, U14

 
Varga Szilveszter

Vezetőedző - U12

 
Gráczer Zoltán

Vezetőedző, pályaedző - U11,U13

 

Kapus szekció

Bongó Krisztián

Kapusedző - U16-19

 
Kara Dániel

Kapusedző - U12-15

 
Németh Attila

Kapusedző - U9-11

 
Koszta János

Kapusedző - U10-16 Gr.

 

Sporttudományi szekció

Vidács Gáspár

Szekcióvezető, fizioterapeuta - Sporttud. Részleg

 

Laczkó Attila

Kondi edző - U16-U19

 
Kis Attila

Kondi edző - U12-U13

 
Havanecz Krisztián

Kondi edző - U14-U15

 
Kiss Krisztián

Koordinációs edző - U9-U11

 
Gyimesi Jenő

masszőr

 
András Sándor

masszőr

 

Kupecz Dávid

masszőr

 

Mentális részleg

 
dr. Kalamár Hajnalka

pszichológus

 

Kabarcz Zoltán

mentáltréner

 

Dorogi-Kabarcz Rebeka

mentáltréner

 

Lány szekció

Mihalik István

Lány szekcióvezető, Bozsik alközpontvezető, U14 lány edző - Lány U14

edző - U9 lány

 
Melegh Enikő

edző - U7 lány

 
Vincze Zoltán

 

Futsal

Czerman Ferenc

vezetőedző - U18

 

Oktatási és szociális

Liszonyi Gábor

oktatási vezető

 

Zrínyi Péter

kollégiumi vezető

 

Egyéni képzés

Juhász Péter

egyéni képző

 

Zámbó Sándor

egyéni képző

 

Elemző

László Dávid

Teljesítményelemző

 

Gábor Áron

Szertár

 

 

Pályák

Budapest, UTE, Megyeri út 13.
Budapest, UTE ,Fóti út 8-10. (Cérna pálya)
Budapest, UTE, Szilágyi út 30.

Jelentkezés

Budapest, Szilágyi út 30. Fő épület II. emelet: Labdarúgás szerevezési osztály iroda
Ügyfélfogadás : Hétfőn és Csütörtökön 12:00-19:00

Fő támogatónk

MITRE - Sport Global Kft. | www.mitre.hu

Képek

I.Farsangi Teremtorna - 2019.február 9. című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41