Dátum: 2020 augusztus 7. (péntek) | Ibolya

hírek

III. UTE Budapest Labdarúgó Kupa

 III. UTE  KUPA BUDAPEST KUPA

KATEGÓRIA
1995 kategória / category 1995/

group / A
girone / A
csoport / A
group / B
girone / B
csoport / B
group / C
girone / C
csoport / C
Magyar U15 (Repr) válogatott
DHSE Olasz Focisuli
Soroksár SC
UTE Budapest
Szent István Budapest
Maladense (I)
Solessino (I)
Secerenac Ada (Serb)
Gyömrő SE
RTK Budapest
 
 

 
 
 
Mérkőzés program / Qualifying matches / Calendario
Minden mérközés: 2x20 perces! Every match 2x20 minutes! Ogni partita 2x20 min
Game time /Timp de joc/ Utakmice traju/ време у игри/Czas meczu/Čas zápasu/Timp de meci/: 2x20 min
 
2011. április 22 pÉNTEK/fRIDAY/vENERDI
 
Srsz
Időpont
Time / час сайт,
Data-Ora
Helyszín
Stadion/terin/ место/ igralište /pista
Mérkőzés /Games
ECHIPELE / Calendario Incontri /
Utakmica / матч / zápas /meczu
 
Kat    Cat
Eredm.
Risultat
Scor
гол
1.       
11.04.22.
10.00
Stadion
edző
Maladense (I)- UTE 96 barátságos
95
0 – 1
2.       
11.04.22
11.45
műfű
 
UTE Budapest-
RTK Budapest 95A
95
3 – 0 !
3.       
11.04.22
11.45
műfű
műfű
UTE Budapest -  Solessino (I) 95
95
0 – 0
 
2011. április 23 Szombat / Saturday / Sabato / SÂMBĂTĂ / Subota / суботу
 
4.       
11.04.23
8.45
Edző
 
Maladense (I) –
Gyömrő 95C
95
1-0
5.       
11.04.23
9.30
Edző
 
Magyar U15 (Repr) válogatot - RTK Budapest 95A
95
3:1
6.       
11.04.23
10.15
Cérna
 
Soroksár SC –
Gyömrő SE 95C
95
5:1
7.       
11.04.23
11.00
Stadion
 
Magyar U15 (Repr) válogatott- UTE Budapest 95A
95
1:1
8.       
11.04.23
11.00
Edző
 
Solessino (I) –
RTK Budapest 95A
95
1:0
9.       
11.04.23
11.00
Cérna
 
Szent István Budapest- Secerenac Ada (Serb) 95B
95
3:0
10.    
11.04.23
11.45
Edző
 
Maladense (I)-
Soroksár SC 95C
95
1:0
11.    
11.04.23
14.45
Cérna
 
Secerenac Ada (Serb) 95B- DHSE Olasz Focisuli
95
0:3
12.    
11.04.23
16.15
Stadion
 
Magyar U15 (Repr) válogatott-
Solessino (I) 95A
95
0:1
13.    
11.04.23
17.00
Cérna
 
DHSE Olasz Focisuli-
Szent István Budapest 95B
95
0:0
 
 
III. UTE KUPA BUDAPEST KUPA
KATEGÓRIA
1997 kategória / category 1997/
 
group / A
girone / A
csoport / A
group / B
girone / B
csoport / B
UTE Budapest
DHSE Olasz FC
HJS 97 (Finn)
Solessini (I)
Cagliari Atletico Loi (I)
Jászfényszaru VSE
Ujpest TE
Rákosmenti F. Akadémia

Képek

Sportnap az atlétáknál című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41